Szanowni Państwo,

Firma DEZ-WET Jarosław Mikulski ma przyjemność zaoferować Państwu kompleksowe usługi z zakresu zwalczania, profilaktyki oraz monitoringu występowania szkodników. Systemy zabezpieczeń, które stosuję, oparte są na zasadzie zintegrowanej walki ze szkodnikami – IPM (integrated pest management). Są to skuteczne strategie stosowane w celu uzyskania aktualnego monitoringu aktywności szkodników, określenia efektywnego programu wyeliminowania szkodników i czynników sprzyjających ich aktywności.

Systemy te (monitoring, identyfikacja szkodników, zwalczanie ) tworzone są w oparciu o międzynarodowe standardy GMP/GHP , HACCP, ISO 22000, IFS,BRC,AIB.

Specjalizujemy się w zwalczaniu szkodników żywności i sanitarnych. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne jak i małe lokalne firmy . Właścicielem firmy jest lekarz weterynarii Jarosław Mikulski posiadający odpowiednią wiedzę i wykształcenie. Jesteśmy firmą kompetentną dającą gwarancję na wykonane zabiegi i usługi. Wysoki standard naszych usług polega na najwyższej skuteczności , bezpieczeństwie i odpowiedzialności.

Od kilku lat nasza firma jest obecna przy testowaniu i sprawdzaniu skuteczności preparatów zarówno polskich i zagranicznych z zakresu Pest Control w ramach badań zlecanych prof.dr hab. Stanisławowi Ignatowiczowi. Prowadzone badania i testy dają nam wiedzę i dodatkowe doświadczenie owocujące skutecznością. Stała współpraca z Panem profesorem Ignatowiczem zaowocowała podpisaniem porozumieniu o współpracy stałego podnoszenia jakości usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

W roku 2007 roku brałem udział w czasie akcji zwalczania i zapobiegania wysoce zjadliwej ptasiej grypy na terenie powiatu płockiego. Od 2005 roku na terenie powiatu garwolińskiego i otwockiego wykonujemy dezynfekcję w kierunku zwalczania chorób zakaźnych zwalczanych z urzędu ( enzootyczna białaczka bydła, gruźlica, bruceloza , choroba Aujeszkyego) zlecaną przez powiatowych lekarzy weterynarii.

Od 2013 r. wraz z dynamicznym rozwojem firmy otworzyliśmy biuro i magazyn w Woli Rębkowskiej.

Z naszych usług korzystają:

 

- instytucje państwowe

- zakłady mięsne

- spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły

- zakłady mleczarskie

- elewatory i młyny

- piekarnie

- hurtownie i sklepy spożywcze

- przedsiębiorstwa skupu zbóż

- mieszalnie pasz

- zakłady utylizacyjne

- restauracje i punkty gastronomiczne

- cukiernie , stołówki, hotele i inne

Nasza Firma oferuje:

 

- zwalczanie gryzoni

- zwalczanie szkodników sanitarnych i magazynowych

- zwalczanie komarów, much, meszek

- usuwanie gniazd os i szerszeni

- ochronę obiektów przed szkodnikami (monitoring)

- tępienie mszyc i ślimaków

- likwidację kretów i nornic

Dla wiodących firm z branży spożywczej prowadzimy szkolenia z zakresu systemu zabezpieczeń przed szkodnikami IPM w oparciu o międzynarodowe standardy HACCP, ISO 22000 IFS, BRC, AIB.


Jesteśmy   ubezpieczeni   od   odpowiedzialności   cywilnej  z  tytułu  prowadzenia   działalności.  W  trosce
o bezpieczeństwo środowiska i zwierząt posiadamy umowę z zakładem utylizacyjnym na neutralizację rodentycydów i martwych szkodników.